ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

‘Queen Era’! Kurorën e merr edhe në… (Foto)

Është mbretëresha e muzikës shqipe....

21 February, 2017Lexo më shumë

JLo i habiti fansat me këtë fotografi! Ata nuk i besuan që… (Foto)

Artistja me famë botërore Jennifer Lopez e njohur si JLo njihet si njëra ndër femrat me trupin më tërheqës për moshën që ka....

21 February, 2017Lexo më shumë

Agnesa Vuthaj e nisi ditën me ndryshime, këto vendime i mori sot (Foto)

Dita e sotme ka qenë interesante për Agnesa Vuthaj....

21 February, 2017Lexo më shumë

Kjo është gruaja që qan sa herë e sheh Yllin në televizor (Foto)

Yll Limani është një nga këngëtarët më të dashur....

21 February, 2017Lexo më shumë

Kurgjo Afërdita çka e ka motren…(Foto)

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është njëra prej fytyrave publike më të përfolura tek të famshmit tanë....

21 February, 2017Lexo më shumë

Ingrid Gjoni nervozohet me Luanën në emision, përdorë fjalë të rënda për të (Video)

Në emisionin ‘Pa Limit’ të Luana Vjollces, të ftuara ishin Ingrid dhe Inis Gjoni....

21 February, 2017Lexo më shumë

Nusja e Kardashianëve pas zhveshjes i shokon të gjithë me këtë veprim! (Foto)

Blac Chyna deri më sot ka qenë temë e medieve rozë vetëm për një fakt:...

21 February, 2017Lexo më shumë

Kujt ia drejtojnë gishtin e mesit Rita dhe Madona? (Foto)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka shpërndarë një foto në rrjetin social Instagram së bashku me Madonën dhe disa djem tek shihen që ia drejtojnë gishtin e mesit dikujt....

21 February, 2017Lexo më shumë

‘Miss Kosova’ publikon momentin e tmerrshëm për të! I ndodh edhe kjo (Foto)

Camila Bazarra është argjentinasja që e përfaqësoi Kosovën në ‘Miss Universe’....

21 February, 2017Lexo më shumë

Albëria prek “zogun” në YFSF! (Foto)

Albëria Hadërgjonaj ishte emri më i përfolur mbrëmë në spektaklin Your Face Sounds Familiar (YFSF), i cili po mbahet në Shqipëri për herë të dytë....

21 February, 2017Lexo më shumë

Tretmani i çuditshëm i Vesa Lumës për djalin e saj! (Foto)

Këngëtarja Vesa Luma ka habitur me një postim të bërë në rrjetet sociale....

21 February, 2017Lexo më shumë

Roberti e bën më në fund! I rikthehet… (Foto)

Këngëtari Robert Berisha njihet për fizikun e tij trupor....

21 February, 2017Lexo më shumë

Ja si kanë ndryshuar këngëtaret tona ndër vite (Foto)

Këngëtaret tona kanë pësuar ndryshime marramendëse ndër vite, disa prej tyre është goxha e vështirë t’i njohim....

21 February, 2017Lexo më shumë

Fustani i lirë të cilin po e veshin yjet e estradës shqiptare dhe serbe (Foto)

Kur vjen puna te klipet çdo këngëtare i kushton rëndësi shumë pamjes së saj....

21 February, 2017Lexo më shumë

Prezantueses së njohur i ‘del’ gjoksi live në emision (Video)

Prezantuesja e njohur austriake u përball me një situatë jo fort të këndshme në një paraqitje televizive live....

21 February, 2017Lexo më shumë

Luanës gati i zbathet këpuca në emision, a e keni vërejtur këtë detaj (Foto)

Motrat Vjollca, janë shpeshherë pjesë e lajmeve të show-bizit, kësaj radhe është Luana ajo e cila përmes një fotografie të publikuar në Instagram vërehet se kishte mbathur këpucë të vogla....

21 February, 2017Lexo më shumë

Bim Bimma në MTV: ”Jo keq jo”(Foto)

Këngëtari Bim Bimma ka arritur atë që pak kush mund ta arrijë, ai në rrjete sociale bëri të ditur se ka zërë vënd në portalin e MTV Artist....

21 February, 2017Lexo më shumë

Ja çfarë po bëjnë Noizy dhe Blerimi në një sallon estetike (Foto)

Blerim Destani e Noizy njihen për miqësinë e tyre ndërsa ditëve të fundit po i shohim shumë shpesh pëkrah njëri-tjetrit....

21 February, 2017Lexo më shumë

Kelly nuk i lë vend imagjinatës, tërësisht e zhveshur duke shikuar nga dritarja (Foto)

Modelja Kelly Brook fotografohet e zhveshur në vaskë me pamje nga Big Apple....

21 February, 2017Lexo më shumë

Greta Koci mbresëlënëse në të bardha! (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koci në llogarinë e saj zyrtare në rrjetin Instagram ka plasuar një foto në të cilën shihet e veshur me të bardha....

21 February, 2017Lexo më shumë

A e dini kush është “Bon-boni” i Erës? (Foto)

Këngëtarja e hitit Bon-bon, në rrjetin social Snapchat ka plasuar një foto të “Bon-bonit” të saj....

21 February, 2017Lexo më shumë

Këngëtari Labinot Tahiri vazhdon me humanizëm (Foto/Video)

Në mesin e shumë personave që bëjnë humanizëm, së fundi nga estrada jonë më i njohuri është këngëtari Labinot Tahiri....

21 February, 2017Lexo më shumë

Ja si e uron Drake ishi-n për ditëlindje para qindra njerëve (Foto)

Drake nuk kishte sesi të harronte ditëlindjen e 29-të të Rihanna-s....

21 February, 2017Lexo më shumë

Valdrin Sahiti habit njerëzit, me pizhama e papuqe me ‘arusha’ në market (Foto)

Valdrin Sahiti njihet si njëri ndër personat që ka shumë guxim të luaj me ngjyra....

21 February, 2017Lexo më shumë

Bes Kallaku largohet prej Portokallisë (Video)

Nisin largimet nga programi i ndjekur i humorit “Portokalli”....

21 February, 2017Lexo më shumë

Anxhelina Hadërgjonaj, letrat e tualitetit me këtë figurë politike (Foto)

Ardhjen e Donald Trumpp si prezident i SHBA-ve nuk e pritën mirë shumë njerëz....

21 February, 2017Lexo më shumë

Njihuni me gruan dhe fëmijët e Mahmut Feratit (Foto)

Ndonëse një këngëtar shumë i zoti dhe profesor i përkushtuar maksimalisht, Mahmut Ferati gjithmonë ka dashur që ta ruaj privatësinë dhe ia ka dalë për kaq vite sa është në skenë....

21 February, 2017Lexo më shumë

Era Istrefi ka për t’i thënë publikisht diçka Robertit të Norës (Foto)

Robert Berisha njihet si një person shumë i afërt, i hapur me publikun e mediat e person shumë i sjellshëm....

21 February, 2017Lexo më shumë

Dashuria pafund ndaj Leka Zogut, i kushton me burg vajzës 25-vjeçare!

Një vajzë 25 vjeçare është ndjekur penalisht si dhe ka marrë dënimin “arrest në shtëpi” pasi është kallëzuar nga Elia Zaharia për përndjekje dhe kërcënime ndaj saj dhe bashkëshortit, princit Leka Zogu....

21 February, 2017Lexo më shumë

A e dini nga cili fshat janë motrat Ismaili?

Motrat më seksi dhe më të përfolura në vendin tonë janë motrat Ismaili....

21 February, 2017Lexo më shumë

Perrie Edwards publikon foto me të dashurin në shtrat (Foto)

Çifti i njohur Perrie Edwards dhe Alex Oxlande Chamberlian duken të dashuruar kokë e këmbë me njëri- tjetrin....

21 February, 2017Lexo më shumë

Aktori i famshëm turk, këndon hitin e Dua Lipës teksa nget veturën (Video)

Dua Lipa është një nga këngëtaret e reja më të suksesshme në tregun ndërkombëtar....

21 February, 2017Lexo më shumë

Nervozohet kryefamiljari: Po shoh porno në emisionet shqiptare! (Foto)

Një kryefamiljar, teksa është ulur sot në mbrëmje për të parë ndonjë program televiziv e për t'u çlodhur paksa, është irrituar me atë që ka parë....

20 February, 2017Lexo më shumë

Xhesika Polo ironizon mediat. Ja e vërteta e operacionit te buzëve (Video)

Në Hello Fun sot ishte Xhesika Polo e cila përshëndeti fansat e Fun Day ,duke treguar të rejat për karrierën e saj....

20 February, 2017Lexo më shumë

Në ‘Your Face Sounds Familiar’ bëhet hajgare me peshën e Encës, bastardohet edhe pamja e Noizyt (Foto)

Ky spektakël i sivjetmë i  YFSF-së ka nisur në një formë interesante....

20 February, 2017Lexo më shumë

Arta Memedi vjen me set të ri, më e bukur se kurrë më parë (Foto)

Këngëtarja Arta Memedi ka realizuar një set të ri....

20 February, 2017Lexo më shumë

Morena akoma e vesh pallton e Ryves! (Foto)

Këngëtarja Morena Taraku duket se po vazhdon  të qëndroj kliente besnike në butikun e Ryva Kajtazi....

20 February, 2017Lexo më shumë

Ndryshon Baby G, kjo është pamja e re e saj (Foto)

Ndryshimet janë pjesët e pandashme e saj....

20 February, 2017Lexo më shumë

Çani deklaratë shokuese, Shpat Kasapi ka ‘hyrë’ në lëkurën e këtij mashkulli

Arjan Çani nuk ka kursyer pyetjet provokuese ndaj performancës së Shpat Kasapit....

20 February, 2017Lexo më shumë

Ja çka kanë të përbashkët buka dhe femrat sipas Majkut! (Foto)

Këngëtari Majk ka habitur me një postim të bërë në rrjetet sociale....

20 February, 2017Lexo më shumë

Olta e nxjerrë ‘zogun’ në Klan TV (Video)

Olta Gixhari njihet për provokimet që i bë në rrjetet sociale....

20 February, 2017Lexo më shumë

‘I kena fol’ vjen nga Yllka Kuqi (Video)

Këngëtarja Yllka Kuqi ka publikuar këngën e re....

20 February, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy