Eja – Floriani – Teksti i këngës – Lajmi.net
Eja – Floriani – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 11:50, 23 June 2016
Muzika teksti dhe orkestrimi: Brick Records Videoklipi: Entermedia

Po du me kon me ty nuk du tjera
Po du me kon me ty nuk du tjera
Eja bejb ti eja
Eja bejb ti eja

Hajde dalim rrina a
Mos mbo ti stila hey
Per mu je ma e mira
Po du me ty mu kon

Pse po ma rrit menjen
Don me pas vëmendjen
mos u bo e rond ti
se koha po na shkon

Po du me kon me ty nuk du tjera
Po du me kon me ty nuk du tjera
Eja bejb ti eja
Eja bejb ti eja

Ama ama synin ti
Sa ma sa ma shpejt ti baby
Ndjenjën që ma jep
Sa shumë o ka m’pëlqen

Zemrën ma more ti
Po ta them me këtë melodi
Dije veç një sen shpirt
Me ty kom ra n’dashni

Po du me kon me ty nuk du tjera
Po du me kon me ty nuk du tjera
Eja bejb ti eja
Eja bejb ti eja./Lajmi.net.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO