Edhe Dardan Sejdiu në listën e Vetëvendosjes për deputet – Lajmi.net
Edhe Dardan Sejdiu në listën e Vetëvendosjes për deputet
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:42, 19 May 2017
Dardan Sejdiu
Dardan Sejdiu
Veç kryetarit Shpend Ahmeti, në listën e VV-së për deputet do të jetë edhe nënkryetari Dardan Sejdiu.

Këtë e ka bërë të ditur Shpend Ahmeti me një postim në rrjetin social facebook.

Ai ka thënë se këtë po e bëjnë për të mirën e vendit.

“Duke ditur rëndësinë e kësaj gare dhe peshën e çdo vote e cila mund të sjellë ndryshimin, Lëvizja VETËVENDOSJE ka marr vendim që në këtë betejë të përdorim të gjitha resurset pa kursim. Bashkë ne të gjithë kemi vendosur si udhëheqësi komunale të angazhohemi maksimalisht në këtë garë, prandaj edhe unë edhe nënkryetari edhe disa drejtorë kemi vendosur të jemi në listën e Lëvizjes VETËVENDOSJE” ka shkruar në facebook Shpend Ahmeti.

Fjalët kyçe: Dardan Sejdiu, Shpend Ahmeti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels