E sheh djalin e saj pas 31 vitesh, shikoni reagimin (Video) – Lajmi.net
E sheh djalin e saj pas 31 vitesh, shikoni reagimin (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:33, 18 July 2017
Kjo grua e sheh djalin e saj për herë të parë pas 31 vitesh burgim në Siri.

Është shumë emocionuese një ribashkim i tillë, shkruan lajmi.net

Nëna sapo e sheh të birin fillon të qajë me ngashërim, sa që është e vështirë për ta dëgjuar.

Vazhdimisht ajo i thotë të birit ”Mirë se erdhe në shtëpi” dhe pastaj thotë ”Falenderoj Zotin që të pashë para se të vdes”.

Më pas shton: ”Dashuri e zemrës sime” dhe ”Zoti ju bekoftë”.

Shikojeni takimin prekës të tyre në videon më poshtë. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: 31 vite, djali, nëna, ribashkim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2