E mrekullueshme, ja si të dekoroni kopshtin tuaj (Video) – Lajmi.net
E mrekullueshme, ja si të dekoroni kopshtin tuaj (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 16:16, 13 May 2017
Keni dë shirë të zbukuroni kopshti tuaj, mirë po ju mungojnë idetë?

Nëse keni para në  duar dhe nuk dini si t’i shfrytëzoni për të rregulluar kopshtin tuaj, atëherë mjafton të hapni telefonin tuaj dhe të bëni kërkime në internet, shkruan lajmi.net

Ekzistojnë ide prej më të ndryshmeve për rregullim të kopshtit, të cilat mund të ndryshojnë plotësisht edhe mënyrën e jetës suaj.

Më poshtë do të mud të gjeni një formë të rregullimit, gjithçka që kanë bërë punëtorët për vetë 10 ditë.

Shikoni videon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kopsht, zbukurim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion