E kërkon Barcelona, transferohet në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
E kërkon Barcelona, transferohet në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:33, 21 April 2017
Real Madrid është afër ta fitojë duelin me Barcelonën për transferimin e Theo Hernandez.

Theo Hernandez dëshiron të transferohet në Real Madrid.

Edhe pse kërkohet edhe nga Barcelona, futbollisti i Atletico Madrid preferon kalimin në Santiago Bernabeu, raporton e përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid është i gatshëm të paguajë 35 milionë euro për transferimin e tij.

Hernandezit i është ofruar kontratë pesëvjeçare në Bernabeu. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals