E dashura e Philipp Plein ‘pëlqen’ Robert Berishën, si do të reagojë Nora? – Lajmi.net
E dashura e Philipp Plein ‘pëlqen’ Robert Berishën, si do të reagojë Nora?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:27, 13 June 2018
Këngëtari dhe muzikanti i njohur Robert Berisha po vazhdon të ndiqet nga gjinia e bukur.

Së fundmi, një modele zeshkane seksi e ka cilësuar si njërin ndër personat e lezetshëm, shkruan lajmi.net

Bëhet fjalë për të dashurën e miliarderit Philipp Plein, e cila ka publikuar një fotografi në Instagram të një reviste shqiptare ku shihet edhe Roberti.

‘’Lezetshëm’ , shkruan mbi foton e postuar e dashura e miliarderit Philipp Plein.

Ndryshe Roberti së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar për projekte të reja derisa po shijon suksesin e këngëve të fundit të publikuara përfshirë edhe atë me gruan e tij Norën./Lajmi.net/

Outtake from my campaign shoot, shoes @philipppleininternational

A post shared by MB (@officialmorganbritt) on

 

Kisses on the carpet 💋 #amfar #cannes #love

A post shared by MB (@officialmorganbritt) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO