Dritat e gjelbra ndizen për Ergys Shahun, këngëtari mahnit publikun me zërin e tij në ‘Kënga Magjike’ – Lajmi.net
Dritat e gjelbra ndizen për Ergys Shahun, këngëtari mahnit publikun me zërin e tij në ‘Kënga Magjike’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:16, 7 December 2017
Në këmbë e ngriti gjithë publikun.

Ergys Shehu ka arritur që sonte me këngën ‘Fale Zemrën’ t’i merr gjitha dritat jeshile të jurisë në ‘Kënga Magjike’, shkruan lajmi.net

Ai ishte artisti i kategorisë ‘New Artist’ dhe me dritat jeshile që mori shkoi në natën finale të këtij festivali.

Përpos jurisë, të fasionuar mbeti edhe publiku që u argëtua me këtë këngë shumë ritmike!

Një artist si Ergysi me këtë zë të veçantë, e meriton një arritje të madhe në karrierë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO