Demi Rose realizon fotosesion tërësisht nudo (Foto +18) – Lajmi.net
Demi Rose realizon fotosesion tërësisht nudo (Foto +18)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:56, 13 August 2017
Modelja e njohur Demi Rose ka shfaqur linjat bombastike në setin e fundit në të cilin doli tërësisht e zhveshur.

Ajo realizoi disa imazhe për Cape Verde, në të cilat u shfaq e shtrirë në plazh, shkruan lajmi.net.

22-vjeçarja ka realizuar fotografi në të cilat vjen tejet seksi, ku shfaqet pa asnjë rrobë në trup dhe me flokë të lagura.

Demi Rose njihet për format trupore bombastike, madje shpeshherë të pasmet e saj krahasohen me ato të Kim Kardashian. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Demi Rose shfaqet nudo

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master