Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat (Foto) – Lajmi.net
Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:35, 17 July 2017
Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel.

Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, frymëzuar nga Grace Kelly, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Dasma e çiftit Kerr-Spiegel, u bë në oborrin e shtëpisë së Evanit dhe ishte një ambient intim me vetëm 45 miq dhe familjar të ftuar në këtë ceremoni.

Miranda ishte shumë e lumtur për fustanin, në prononcimin e saj për Vogue ajo ka thënë “Sinqerisht, unë nuk mund të kisha imagjinuar një veshje më të bukur për dasmë”.

Dita e dasmës për çiftin kishte filluar me një orë të yogas për të dy, Mirandën dhe burrin e saj, kurse përfundoi me karaoke.

Privatësia e kësaj dasme ishte siguruar në mënyrë të detajuar, duke e mbuluar edhe kopshtin e shtëpisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan