“Çmenduri ruse”, gjerat më të çuditshme të fotografuara në publik (Foto) – Lajmi.net
“Çmenduri ruse”, gjerat më të çuditshme të fotografuara në publik (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:21, 4 December 2017
Ndodhin në Rusi...

Është një nga vendet më të mëdha në botë dhe këto pamje të çuditshme janë postuar në rrjetet sociale nga vetë rusët.

Njerëz rreth e qark vendit kanë kapur gjërat më të pazakonta që kanë vënë re në publik, dhe ato nuk janë të pakta.

Fjalët kyçe: Ndodhin në Rusi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool