City me goleadë, befasohet Napoli (VIDEO) – Lajmi.net
City me goleadë, befasohet Napoli (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:41, 13 September 2017
Manchester City e ka shkatërruar ekipin e Feyenoordit në udhëtim.

City fitoi me rezultat të thellë, 4:0.

Golat i shënuan John Stones (2), Kun Aguero dhe Gabriel Jesus.

Në ndeshjen tjetër të grupit, Shakhtari e ka befasuar Napolin duke e mposhtur 2:1.

Golat për ukrainasit i realizuan Tayson dhe Ferreyra, ndërsa për napolitanët realizoi Milik. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO