Cili numër duhet të pasojë serinë? – Lajmi.net
Cili numër duhet të pasojë serinë?
Autori: Lajmi.net FunKuize 9:21, 25 June 2018
Një pyetje logjike...

Janë dhënë disa numra. Ju duhet të përzgjedhni se cili numër duhet të pasojë serinë, shkruan lajmi.net

Numrat janë këta:
4 6 9 6 14 6

a) 6
b) 17
c) 19
d) 21

Cila është përgjigja e saktë? /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO