Çiftit të sapomartuar për pak sa nuk i ndodh një tragjedi (Video) – Lajmi.net
Çiftit të sapomartuar për pak sa nuk i ndodh një tragjedi (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:03, 5 July 2018
Ceremonia martesore do të duhej të ishte dita më e lumtur e jetës si për dhëndrin ashtu dhe për nusen, por një gjë e tillë nuk ndodhi me një çift bashkëshortor.

Ata ishin të ulur dhe po bisedonin në një zonë malore, kur befasisht një pemë e madhe filloi të bie dhe për pak sa nuk përfundoi mbi ata, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë ata e vërejtën me kohë dhe për një fije floku i shpëtuan vdekjes, ndërsa ky moment është filmuar nga kameramani i angazhuar për dasmë.

Dyshja Cheyenne dhe Lucas Kopeschka po festonin ditën e tyre më të lumtur me birrë në një zonë të gjelbëruar në New York, kur u ndodhi ajo që kurrë nuk do ta besonin se do t’ju ndodhte, por që sigurisht se do ta mbajnë në mend përgjithmonë si një përvojë të pazakontë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO