Çfarë nuk duhet të bëni në takimin e parë, ja dhjetë këshilla – Lajmi.net
Çfarë nuk duhet të bëni në takimin e parë, ja dhjetë këshilla
Autori: Lajmi.net Lifestyle 19:41, 2 September 2017
Eksperti i takimeve Michelle Lewis dhe autori i librit për flirtet ka disa këshilla për takimin tuaj të parë, që ky të mos kthehet në një fatkeqësi dhe të pasohet nga shumë të tjerë.

Ja 10 këshillat që duhet të keni parasysh:

1. Mos bëni të vështirën!

2. Mos u tregoni një manjak/e pas rrjeteve sociale!

3. Ki parasysh! Ju nuk jeni në një intervistë pune, por në një takim!

4. Vajza, lejoni meshkujt të paguajnë!

5. Shijoni emocionet e takimit të pare!

6. Jini të vëmendshëm dhe pranoni shkëndijat e para!

7. Mos flisni për politikën, nuk është edhe aq seksi!

8. Po ashtu as për marrëdhëniet seksuale!

9. Pini mjaftueshëm (jo aq sa për t’u dehur)!

10. Mos dërgoni mesazhe të pakuptueshme!

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy