Çfarë nënkupton ky imazh i Getit me Marinën? (Foto) – Lajmi.net
Çfarë nënkupton ky imazh i Getit me Marinën? (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:46, 17 July 2017
Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca kanë filluar pushimet.

Pas Miamit dhe Meksikës, çifti kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Geti ka publikuar një imazh i cili bën të gjithë konfuz, pasi shfaqet bashkë me Marinën por në një moment që nuk kuptohet se ku janë.

Supozohet se çifti gjenden në parashutë, në një aventurë më ndryshe prej rutinës, por megjithatë është shumë moment konguz. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Geti dhe Marina

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball