Besa tregon se kush është lumturia e saj – Lajmi.net
Besa tregon se kush është lumturia e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:21, 14 February 2018
Po vazhdon akoma ta mbaj titullin si femra më e bukur në Kosovë.

Edhe pse kanë kaluar vite që kur Besa Gashi u zgjodh si Miss Kosova, bukurinë e saj po e ruan akoma, shkruan lajmi.net

Besa tashmë ka krijuar familjen e saj me Albertin dhe vazjën Kjarën, duke jetuar ditët më të lumtura të jetës.

Këtë gjë ajo e ka dëshmuar edhe me një fotografi që e ka hedhur në Instagram ku shihet bashkë me vajzën e saj të cilën e ka quajtur si lumturia më e madhe e saj.

Padyshim që ky imazh nënë e bijë formon një portret ideal familjar./Lajmi.net/

Happiness #Kjara 💕

A post shared by Miss Kosova 2006👑 (@gashibesa) on

Fjalët kyçe: Besa Gashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball