Benefitet e të bërit fitnes para gjumit (Video) – Lajmi.net
Benefitet e të bërit fitnes para gjumit (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 21:47, 30 July 2017
Dihet se ushtrimet në mëngjes ju përgatisin për një ditë më lehtë të tejkalueshme, mirëpo çka me ushtrimet në mbrëmje?

Realisht, të bërit fitnes para gjumit ju liron nga stresi dhe lodhja që keni fituar gjatë ditës, transmeton lajmi.net

Gjithashtu, ju përgatisni trupin tuaj për një gjumë më të mirë

Veç këtyre, ju do të digjni kalori, do të qëndroni më të shëndetshëm, si dhe do të keni disponim më të mirë.

Koha natyrisht se është e limituar, vetëm tetë minuta. Se çfarë ushtrime duhet të bëni për të pasur këtë gjendje trupore, ndiqeni  videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fitnes, para gjumit

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper