Befasi nga Balotelli, zgjedh klubin për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Befasi nga Balotelli, zgjedh klubin për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:16, 19 May 2017
Mario Balotelli ka befasuar me vendimin e tij.

Mario Balotelli dëshiron të mbetet në Nice.

Sulmuesi italian ka realizuar 17 gola gjatë këtij sezoni.

Dhe, ai duket i kënaqur në klubin francez.

“Faleminderit për të gjitha emocionet e këtij viti. Shpresoj të jemi ende së bashku ende, e ardhmja do ta tregoj”, ka shkruar Balotelli në Instagram. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Mario Balotelli, Nice

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan