Bayerni konfirmon që do të shesë futbollistin e njohur – Lajmi.net
Bayerni konfirmon që do të shesë futbollistin e njohur
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:17, 13 June 2018
“E dimë që mund të na vijë një ofertë për të. Nëse një klub vjen dhe kërkon të dijë për çmimin e tij, atëherë do të merremi me atë çështje”, shprehet Rummenigge.

Karl-Heinz Rummenigge ka bërë të ditur që Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munchen.

Ai ka konfirmuar që klubi do të shqyrtojë ofertat që vijnë në drejtim të mbrojtësit, përcjellë “Lajmi.net”.

“E dimë që mund të na vijë një ofertë për të. Nëse një klub vjen dhe kërkon të dijë për çmimin e tij, atëherë do të merremi me atë çështje”, shprehet Rummenigge.

“Po ju them që vlera e tij nuk është e ulët. Por gjithçka për momentin është vetëm spekulim. Por jam në dijeni se Jerome po merret me këtë temë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për jerome boateng

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO