Babai vret nënën dhe më pas tentoi të vrasë dhe djalin, shikoni se si përfundon (Foto/Video) – Lajmi.net
Babai vret nënën dhe më pas tentoi të vrasë dhe djalin, shikoni se si përfundon (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:58, 15 March 2017
Anthony Sukto ka qenë 8 vjeç kur babai i tij vrau të ëmën dhe brutalisht e sulmoi edhe atë. Në vitin 2004, në vendin ku kanë jetuar, 911 kanë pranuar një thirrje nga Anthony. Ai ishte i tmerruar, ishte ora 4 a.m

“Ju lutem më ndihmoni. Babai më sulmoi me thikë, jam duke vdekur” tha Anthony. “U zgjova papritur. Babai im..,ai ishte duke e vrarë nënën time. Më aps babai më tha që të shkoja në shtratin tjetër, në njëfarë forme duke thënë “Ti je i radhës.”

“Më sulmoi me thikë…por unë isha ende gjallë. Sikur, mbijetova.”

Tony Sukto, babai i Anthonyt, kishte vrarë nënën e tij dhe më pas sulmoi djalin në stomak, fytyrë dhe qafë. Babai mendoi se të dy kishin vdekur dhe shkoi. Djali i tij thirri 911. Kur personeli i emergjencës arriti, ata kërkuan për djalin por nuk e gjetën, transmeton lajmi.net

Adresa që kishin marrë nga sistemi i thirrjeve ishte gabimi. 911 ishte ende në linjë me Anthony, kur babai i tij u rikthye. Menjëherë, djali e ndali telefonin.

Sapo Tony arriti në vendin ku ishin Anthony dhe e ëma e tij, policia arritën. Djali ishte afër vdekjes, mirëpo ai arriti që të jetojë, duke shpjeguar se engjëjt i kishin thënë atij të që luajë i vdekur në kohën kur babai kishte sulmuar.

Engjëjt gjithashtu i kishin thënë atij të thirr për ndihmë. “Ata më afruan deri tek telefoni” tha Anthony. /Lajmi.net/

screen-shot-2017-03-13-at-6-01-43-pm-768x432 screen-shot-2017-03-13-at-6-00-14-pm-768x429

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO