ART MOTION 15 euro në muaj dhe përfito 2 muaj falas – Lajmi.net
ART MOTION 15 euro në muaj dhe përfito 2 muaj falas
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 15:12, 11 January 2018
Art Motion TV digjital ka lansuar oferten më të re në treg me cmimin 15 euro në muaj dhe dy muaj falas për abonenetët e ri, me këtë cmim abonentët përfitojn pakon me 20Mb/s internet pa limit dhe me mbi 120 kanale TV, pa depozit dhe instalimi falas.

Super oferta promovuese e Art Motion ka një kohëzgjatje të kufizuar dhe është pjesë e befasive të shumta që do të sjellë në të ardhmen e afërt .

Kjo oferte vlen për qytetet Prishtinë , Fushë Kosovë , Ferizaj dhe Drenas,shumë shpejt edhe për qytetet tjera .

Nr. Kontaktues: 038 60 60 50 /  045 55 00 22

Email: shitja@artmotion.net / info@artmotion.net

Fjalët kyçe: Art Motion, falas, Internet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball