Akullore nga dredhëzat për vetëm 45 sekonda! (Video) – Lajmi.net
Akullore nga dredhëzat për vetëm 45 sekonda! (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 10:28, 8 April 2017
Ju nevojiten rreth 500 gramë dredhëza të ngrira, po aq jogurt, një lugë mjaltë dhe pak liker pemësh.

Sipas dëshirës mund t’i shtoni edhe një kore limoni të grirë në rende apo nana.

Të gjitha, pos likerit, qitni në blinder dhe përzieni, pastaj shtoni pak liker dhe vazhdoni t’i tundni, transmeton Telegrafi.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO