Aksident në rrugën Milot-Fushë Krujë, një i vdekur – Lajmi.net
Aksident në rrugën Milot-Fushë Krujë, një i vdekur
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 21:24, 10 June 2018
Një aksident me fatalitet ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Fushë Krujë.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motorit, i identifikuar si Vlash Gjinaj, 32 vjeç.
Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur forcat e policisë të cilat po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Aksidenti i rëndë ndodhi tek mbikalimi i Patokut./syri.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO