Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto/Video) – Lajmi.net
Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 14:07, 20 March 2017
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para vetëm pak çastesh në rrugën që lidh Prishtinën me Fushë Kosovën.

Në videon e mëposhtme, mund të shihen dy vetura të goditura rëndë me njëra tjetrën, madje njëra prej tyre është rrokullisur, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet nëse ka të lënduar rëndë, por sipas fotografive dhe videos duket të jetë aksident i rëndë trafiku.

Para një muaji, në po këtë rrugë ndodhi një aksident me fatalitet ku një vajzë e re ndërroi jetë.

Lajmi.net, sjell një video nga vendi i ngjarjes.

Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë në rajonin e Prishtinës ka konfirmuar për lajmi.net se në aksident është edhe një numër i të lënduarve, ndërsa për informata më të hollsishme pritet të kuptojmë në vazhdim.

/Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Aksident

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2