Ahmet Isufi: AAK voton kundër demarkacionit, Haradinaj: E respektoj vendimin tuaj! – Lajmi.net
Ahmet Isufi: AAK voton kundër demarkacionit, Haradinaj: E respektoj vendimin tuaj!
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:23, 7 December 2017
Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi para deputetëve ka thënë se ky grup nuk e ndryshon qëndrimin për demarkacionin dhe se atë e ka bërë të ditur me kohë.

 

“Pas raportit të fundit janë qartësuar edhe më shumë gjërat dhe ne nuk do ta votojmë”, ka thënë Isufi.

Më pas, shefi i tij i partisë, kryeministrit Haradinaj ka thënë se e respekton secilin vendim të deputetëve të AAK-së, duke mos treguar se si do të votonte ai po të ishte deputet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: AAK, Haradinaj, Isufi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan