Agnesa si sirenë nga pishina (Foto) – Lajmi.net
Agnesa si sirenë nga pishina (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:13, 12 August 2017
Për shkak të temperaturave të larta, shumë i janë drejtuar plazheve dhe pishinave në vende të ndryshme.

Njësoj veproi edhe ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj, e cila u paraqit nga pishina, shkruan lajmi.net.

Ajo shpërndau disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Pas shumë angazhimeve, Agnesa kishte vendosur t’ia jap vetes pak pushim në një nga pishinat e kryeqytetit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Agnesa Vuthaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper