A është kjo femra me të pasmet më të bukura në botë?! (Foto/Video) – Lajmi.net
A është kjo femra me të pasmet më të bukura në botë?! (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:06, 7 July 2017
Jeta nuk është gjithmonë e lehtë për një grua me një trup të lakuar.

Gao Qian, 19 vjeç, i cili i habiti gjykatësit me pjesën e prapme të saj të hijshme, pranoi se nuk mund të veshë triko në rrugë, sepse ‘njerëzit do të më rrethojnë duke më shikuar të pasmet e mija’.

Gruaja e re, e cila tani mban vetëm veshje të gjera në publik, i tha MailOnline se ajo ishte veçanërisht e zënë ngushtë një herë kur një çift argumentoi para saj pasi njeriu vlerësoi të pasmet e mija para të dashurës’, transmeton lajmi.net.

Duke përshëndetur nga Shenyang, kryeqyteti provincial i provincës Liaoning në Kinën veri-lindore, zonja Gao është fituesi i konkursit më të bukur në 24 qershor.

Konkursi i kërkuar, i mbajtur në një qendër tregtare në Shenyang, ishte përgjigja e Kinës ndaj konkurrencës jashtëzakonisht të njohur të Miss BumBum në Brazil.

Gjatë kësaj ngjarjeje, rreth 50 gra krenoheshin me të pasmet e tyre. Në jetën e përditshme, zonja Gao është një trajner personal me kohë të pjesshme dhe një blogger popullore që bën një jetë duke transmetuar aktivitetet e saj të përditshme në internet.

Megjithatë, ajo gjithashtu ndjen se gratë aziatike kanë një disavantazh në krahasim me gratë e Kaukazit apo Latino kur bëhet fjalë për kthesat e tyre.

“Kjo mund të jetë një gjë gjenetike ose strukturë kockore”, tha ajo. ‘Përveç kësaj, ata kanë trajnim më sistematik.’

“Unë ndjek mediat braziliane dhe lexoj për Miss BumBum. Është ëndrra ime të shkoj në garën një ditë. ‘

Në një vend, kultura e të cilit është ende relativisht konservatore, Z. Gao tha se familja e saj mbështeti atë që bën, dhe ajo ndjehet me fat për këtë.

“Babai im më dha shumë inkurajim pasi u regjistrova për konkurrimin. Familja ime gjithashtu mendon se është gjë shumë pozitive për të bërë. ‘ /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO