52-vjeçarja me fizikun perfekt që e kanë zili edhe 20-vjeçaret (Foto) – Lajmi.net
52-vjeçarja me fizikun perfekt që e kanë zili edhe 20-vjeçaret (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 12:38, 14 July 2017
Foto të mrekullueshme për të mrekullueshmen Elizabeth Hurley, që në rrjetet sociale tregon linjat e saj perfekte dhe format superseksi me bikini: Kërkoj ndjesë për mungesën e gjatë’ shkruan artistja dhe modelja, e cila ka festuar 52 vjetorin në 10 qershor, në Facebook.

Ja tek e shohim në fotot e publikuara në rrjetin social teksa bën yoga në lëndinë, ndërsa në një tjetër foto, teksa ujit lulet në kopsht me një komplet ngjyrë vjollcë.

Forma të mrekullueshme të cilat fansat i komentojë me like dhe komplimente. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 52-vjeçarja, Trupi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master