30-vjeçarja ‘ta jep’ për 15 mijë lekë, ja sa lehtë i gjen vajzat në Tiranë (Foto +18) – Lajmi.net
30-vjeçarja ‘ta jep’ për 15 mijë lekë, ja sa lehtë i gjen vajzat në Tiranë (Foto +18)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLajmeLoveSexRajoni 13:53, 8 May 2017
Kohët e fundit janë përhapur gjithmonë e më shumë vajzat të cilat ofrojnë trupin e tyre përkundrejt pagesës

Nëse deri pak kohë më parë ky lloj biznesi ishte disi i kamufluar, ku duhet të kishe njohjet e duhura për të siguruar një vajzë për seks, tashmë teknologjia ka thjeshtuar gjithçka.

Janë të shumta faqet në rrjetin social Facebook që tashmë të sigurojnë këtë “shërbim”, madje duke i nxjerrë jashtë loje “tutorët” e vjetër.

 Kështu një djalë ka kontaktuar me një faqe e cila që nga emri nuk të linte dyshime për atë që ofronte, shkruan Jeta Osh Qef, trasnmeton lajmi.net.

Biseda që do të shikoni në vijim duket aq normale a thua se po bisedojnë për një mall të çfarëdoshëm, psh një makinë.

Mekanizmi është i thjeshtë, faqja të dërgon foton “e mallit” dhe nëse të pëlqen ajo dhe tarifa, ti lë numrin tënd të telefonit dhe “pakoja” të mbërrin në vendin e konsumimit të “shkëmbimit tregtar”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: seks, Tirane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion