22 njerëzit që u surprizuan nga fati – Lajmi.net
22 njerëzit që u surprizuan nga fati
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:03, 10 March 2018
Jeta është plot me surpriza, dhe këta njerëz e njohin më mirë se kushdo.

Ata ishin aq të habitur që ishte e pamundur ta mos e shpërndanin me pjesën tjetër të botës. Disa prej tyre e panë një lepur vetëm në një autobus ndërsa dikush tjetër pa një pëllumb në një tigan.

Ne kemi mbledhur provat më të çmendura se të gjitha surprizat janë njëlloj të këndshme. /Lajmi.net/

Kapni një peshk dhe merrni këmbët e bretkosave falas!

“Kjo është ajo që ndodh kur përpiqem ta befasoj gruan time me një banjë …”

Mos bredh me Siri …

Kështu që hapëm panelin elektrik dhe gjetëm një surprizë …

Dikush vuri një lodër nën kamera dhe kjo është ajo që pamë:

Dëshironi të habitni burrin tuaj? Merrni një pamje të bukur me makinën e tij të fundosjes!

“I thashë asaj që unë kam një surprizë për të në dhomën e gjumit”.

“Ngarkuesi i telefonit tim mund të karikohet vetë.”

Kishte mysafirë që prisnin mëngjesin.

Kungulli i prerë

Dikush e pikturoi këtë shkëmb për ta bërë atë të duket si një peshkaqen.

Kur Amazon ju befason:

Më trego biletën tënde.

Ky është një humor me të vërtetë i errët …

Ky dyqan di si t’i befasojë gratë.

Më mirë vonë se kurrë

Kur djali juaj e di kuptimin e të qenit romantik:

Kur ju shikoni nga dritarja gjatë dimrit dhe shihni këtë:

“FedEx ia dorëzoi aksidentalisht këpucët në shtëpinë tjetër. Unë shkova në shtëpinë e saj dhe e pashë këtë … Nuk di si të ndihem. “

“Ka një lepur në autobusin tim.”

“Gjyshja ime vendosi të blejë të njëjtën veshje kështu që ne mund të përputhen me martesën e kushëririt tim … Pjesa e trishtuar është se ajo ndoshta e vesh atë më mirë.”

“Shkova në kuzhinë dhe e pashë këtë djalë këtu.”

A keni ndonjë surprizë të tillë nga ju apo dikush nga familja juaj? Na tregoni në seksionin e komenteve më poshtë! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO