11 të helmuar në një qebaptore në Mitrovicë, përfshihen nxënës 15 vjeçar – Lajmi.net
11 të helmuar në një qebaptore në Mitrovicë, përfshihen nxënës 15 vjeçar
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:22, 13 September 2017
11 persona janë helmuar nga një restaurant të ushqimeve të shpejta në qytetin e Mitrovicës.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyra për informim e Policisë së Kosovës, ku është bërë e ditur që të helmuarit ku përfshihen dhe nxënës të moshës 15 vjeçare, janë duke u trajtuar në spitalin rajonal të Mitrovicës.

Tutje policia ka bërë të ditur se është intervistuar pronari i restaruantit ku janë ushqyer të rinjt të cilët kanë pësuar helmime, ndërsa rreth këtij rasti janë duke u marr prokuroria.

Të helmuarit i takojnë moshës 23 më i vjetri e deri tek më i riu 15 vjeçar.

Fjalët kyçe: helmim, Mitrovicë, qebaptore

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool