10 femrat më të bukura në botë të vitit që lamë pas (Foto) – Lajmi.net
10 femrat më të bukura në botë të vitit që lamë pas (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:47, 1 January 2017
'Wonderslist' kanë zgjedhur edhe për 2016 fytyrat më të bukura në botë.

E këtë herë, pos bukurisë ata kanë marrë parasysh edhe suksesin e këtyre femrave, inteligjencën, sa janë të pëlqyera dhe sa tërheqëse.

Kjo ndoshta është edhe lista më e mirë që ka dalë ndonjëherë për këtë ‘kategori’./Lajmi.net/

10. Pia Wurtzbach

Most Beautiful Women of 2016

9. Emilia Clarke

Emilia Clarke Beautiful Woman 2016

8. Adriana Lima

Adriana Lima Most Beautiful Woman 2016

7. Priyanka Chopra

Priyanka Chopra Most Beautiful Woman 2016

6. Amber Heard

Amber Heard Most Beautiful Woman 2016

5. Pixie Lott

Pixie Lott Most Beautiful Woman 2016

4. Deepika Padukone

Deepika Padukone Most Beautiful Woman 2016

3. Nana Im Jin-Ah

Nana Im Jin-Ah Most Beautiful woman 2016

2. Liza Soberano

Liza Soberano Most Beautiful Woman 2016

1. Selena Gomez

Selena Gomez Most Beautiful Woman 2016

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO