Zhvishet Ardian Bujupi, feston 7 milionëshin (Foto)

Pas përfundimit të turit veror, Ardian Bujupi ka udhëtuar në Tiranë dhe gjeti kohë të relaksohet pak.

ShowBiz

21/08/2017 11:27

Në profilin e tij në Instagram, Ardiani ka publikuar një foto në të cilën shfaqet vetëm me një palë xhinse veshur, shkruan lajmi.net.

“Chilli milli #7 ?” ka shkruar këngëtari ngjitur me foton, që nënkupton se po feston arritjen e shifrës prej 7 milionë klikimesh të këngës së fundit.

Projekti i lartëpërmendur është ‘Andiamo’, të cilin e solli në bashkëpunim me reperin Capital T dhe hyri në mesin e këngëve hit të momentit. /Lajmi.net/