Zbulohet se Elita ishte e dashura e parë e Gjikos

12:46 | 10 Korrik 2019

Elita Rudi ishte e dashura e parë e Gjikos.

Reperi Gjiko dhe Elita Rudi sot janë të martuar dhe prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Dyshja duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe të dashuruar marrëzisht. Madje Elita paska qenë e dashura e parë e Gjikos ani pse kjo mund të duket e pamundur.

Reperi në NIN gjatë lojës “Haje ose Thuaje” është pyetur se kë e kishte të dashur para Elita Rudit.

“Realisht, Elita është e dashura ime e parë. Unë s’jam prift e as hoxhë, por kam pasur vetëm flirtime, vajza me të cilat s’ka zgjatur”, ka thënë Gjikos./Lajmi.net/