Ylli i Juventusit argëtohet me këngën e Dhurata Dorës dhe Soolking

Kënga "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking është shndërruar në hit në shumë vende edhe jashtë trojeve shqiptare.

ShowBiz

29/05/2019 08:13

Kënga “Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking në kanalin YouTube ka marrë mbi 95 milionë klikime, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte pikërisht ylli i Juventusit, Miralem Pjanic, i cili publikoi një video në InstaStory, në të cilën në sfond dëgjohet kënga e Dhuratës dhe Soolking.

Kjo tregon se ky projekt po vazhdon pëlqehet shumë edhe jashtë trojeve shqiptare, ndërsa Dhurata po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

https://www.dailymotion.com/video/x79l067