Yll Limanit tregon se çka nuk i pëlqen tek intervistat që jep ai

ShowBiz

21/05/2022 12:57

Këngëtari Ylli Limani ishte njëri nga pjesëmarrësit e sfilatës së Valdrin Sahitit.

Ai para kamerës së emisionit “Mirage” foli për Valdrinin dhe për intervistat, shkruan lajmi.net.

Po ashtu ai tregoI se ka diçka që nuk i pëlqen tek intervistat që zhvillon.

E për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e përgatitur nga emisioni “Mirage”.

YouTube player