Xhensila Myrtezaj mahnitëse në imazhet e fundit

23:23 | 5 Dhjetor 2021

Foto: Instagram

Xhensila Myrtezaj ka marrë vëmendje me imazhet e fundit.

Këngëtarja e cila pëlqehet nga publiku për muzikën që sjellë ndër vite po merr vëmendje edhe me postimet në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka treguar se i pëlqen dita e diel teksa është shfaqur e mahnitshme në fotot e fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

“Ajo është e dashuruar pas të dielave”, ka shkruar sipër imazheve ku shfaqet me një fustan të kuq.

Kujtojmë se Xhensila është e martuar me aktorin Bes Kallakun dhe kanë një vajzë.

Ndryshe, kënga e fundit është bashkëpunimi me Geasy x Majk me titull – Mëkati jem./Lajmi.net/