Wolves ia ‘terron’ Chelseas

Chelsea është befasuar nga Wolves.

Sport

05/12/2018 22:08

Wolves ka arritur ta përmbysë rezultatin nga 0 me 1 në 2 me 1 ndaj Chelsea në kuadër të Premierligës.

‘Ujqit’ i shënuan golat nëpërmjet Raul Jimenez në minutën e 59’ dhe Diogo Jota (63’), raporton “lajmi.net”.

Më poshtë mund t’i shikoni golat. /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player