A vritet pafajsia e Leonora Jakupit? (Video)

Këngëtarja Leonora Jakupi shumë herët ka filluar ti bëjë për vete shumë adhurues.

ShowBiz

08/02/2016 14:38

Kënga e cila e ‘kompletonte’ atë ishte ‘A vritet pafajsia’ e cila doli gjatë luftës së Kosovës dhe ka për temë luftën dhe gjenocidin serb ndaj shqiptarëve, shkruan lajmi.net.

Leonora ja dedikoj këtë këngë babait të saj që ishte pjesëtar i UÇK dhe vdiq gjatë luftës. Ajo edhe sot po vazhdon të ketë shumë suksese me hitet që po i sjellë në tregun muzikor shqiptar.

Lajmi.net ju kthen në kohë dhe ju sjellë pikërisht këngën ‘A vritet pafajsia’./lajmi.net.

YouTube player