Vlerësimet e lojtarëve: Tottenham 5-3 Chelsea

Chelsea ka pësuar një humbje të papritur dhe befasuese kundër Tottenhamit me rezultat 5-3. Më poshtë i keni vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi.

Sport

01/01/2015 20:41

Tottenham: Lloris 8.5, Vertonghen 8.5, Fazio 8, Walker 8, Rose 8.5, Townsend 8, Eriksen 8.5, Chadli 9, Mason 8, Bentaleb 8.5, Kane 9.5 (Lojtar i ndeshjes)

Zëvendësuesit: Davies 8, Dembele 8, Paulinho 8

Chelsea: Courtois 8, Cahill 5.5 (Dështim i ndeshjes), Terry 6, Azpilicueta 8, Ivanovic 6.5, Hazard 8.5, Oscar 7, Matic 7, Willian 7, Fabregas 8, Costa 8

Zëvendësuesit: Salah 7.5, Ramires 8