Vesa Smolica u përgjigjet paragjykimeve që i bëhen shkak i veshjes provokative

15:56 | 16 Shkurt 2020

Foto: Lajmi.net/Mirage

Vesa Smolica njihet për stilin e veçantë të veshjes.

Këngëtarja Vesa Smolica së fundmi është rikthyer me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Mbret i tradhtisë” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip aty ku ajo shfaqet e veshur në mënyrë provokative.

Të tillë Vesën jemi mësuar ta shohim shpesh e ka pasur edhe paragjykime të cilave u jep njëherë e mirë përgjigje në intervistën e dhënë për emisionin “Mirage”.

Ajo ndër të tjera ka folur edhe për projektin e ri muzikor dhe planet për të ardhmen./Lajmi.net/