“Vazhdo kështu, jemi krenar me ty”, nëna dhe vëllai i Edonës flasin për rrugëtimin e saj

Edona James është transgjinorja banore e Big Brother Vip Kosova. Ajo u paraqit shumë mirë në publik dhe u bë sensacion i këtij reality show. Në prajmin e sotëm, Edona u surprizua nga nëna dhe vëllai i saj të cilët treguan përkrahjen e tyre për të. “Vazhdo kështu, jemi krenar me ty”, u shprehen ata…

ShowBiz

04/12/2023 23:06

Edona James është transgjinorja banore e Big Brother Vip Kosova.

Ajo u paraqit shumë mirë në publik dhe u bë sensacion i këtij reality show.

Në prajmin e sotëm, Edona u surprizua nga nëna dhe vëllai i saj të cilët treguan përkrahjen e tyre për të.

“Vazhdo kështu, jemi krenar me ty”, u shprehen ata shumë të emocionuar.

Edona ka fituar zemrat e publikut dhe ka ndryshuar mendimet e tyre për personat LGBTQ+. /Lajmi.net/

YouTube player