Vardy-Arsenal, “bombë” nga Anglia

Lajme të reja mbi të ardhmen e yllit të Leicester Cityt, Jamie Vardy.

Sport

06/06/2016 13:20

Derisa mbrëmë mediat britanike informuan që Vardy ka ende dyshime për të ardhmen e tij, “Sky Sport” vjen tani me një lajm të madh.

Sipas gjigantit mediatik, Vardy ka vendosur përfundimisht të kaloj te Arsenali dhe transferimi do të kryhet gjatë ditëve në vijim, përcjellë “Lajmi.net”.

Klubet paraprakisht kanë arritur marrëveshje, ndërsa tani pritet vetëm kalimi i testeve mjekësore dhe firmosja e kontratës.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.