Vallëzimi i Marinës në Summerfest (Video)

E bukur dhe seksi, Marina Vjollca vallëzon në prapaskenën e Summerfest në Durrës.

ShowBiz

08/08/2015 12:23

Jo vetëm fansat e pranishëm, por edhe udhëheqësja e Summerfest është kënaqur me muzikën.

Marina Vjollca po qëndronte në prapaskenë derisa po interpretohej një numër argëtues para publikut, dhe ajo ka vallëzuar me muzikën e madhe, transmeton Lajmi.net.

Marina duket në super formë, e bukur në fytyrë, me flokët e rregulluar dhe trupin shumë tërheqës./Lajmi.net