Valdrin Sahitit i ka mbetur peng “diçka”, ai i tregon të gjitha për “Mirage”

ShowBiz

21/05/2022 12:18

E hëna e 16 Majit ishte dita kur disenjatori i mirënjohur Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e tij të ri të veshjeve.

Miq, familjarë dhe fytyra të njohura për publikun ishin pjesë e kësaj sfilate. shkruan lajmi.net.

E disa nga fytyrat publike që morën pjesë në këtë ceremoni treguan para mediave për bashkëpunimin me disenjatorin gjatë viteve .

Në fund të sfilatës foli vet disenjatori ku tregoi se i ka mbetur peng diçka.

E për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin më poshtë:

YouTube player