Vajza godet djalin në publik, situata eskalon ashpër (Video)

Dëshmitarët mbetën të shokuar kur një vajzë dhe një djalë filluan të rrahën në publik teksa gjendeshin në autobus.

Fun

09/06/2016 17:48

Që të dytë shkëmbenin  goditje të forta në mes vete dukë përdorur edhe grushte, ngjarje kjo që u filmua nga një telefon përmes një personi tjetër, në Newcastle të Australisë, shkruan TheMirror, transmeton lajmi.net.

Pamjet fillojnë me vajzën e cila e ofendon djalin para se ta gjuajë atë në fytyrë.

Ky është momenti kur edhe  eskalon situata./lajmi.net

YouTube player