Vajza e Michael Jackson e varur nga alkooli

Vajza adoleshte e të ndjerit Michael Jackson ka pranuar hapur se është e varur nga alkooli.

ShowBiz

06/02/2016 15:09

Me anë të një postimi në rrjete sociale, 17 – vjeçarja Paris Jackson u rebelua ndaj të gjithë atyre që e kritikojnë, duke i kërkuar që ta lenë të qetë.

“Kjo është qesharake. Pretendoni që do të rri gjithë ditën ulur duke i kthyer përgjigje komenteve që njerëzit me lenë, (pozitive apo negative)? Kam një takim në AA (të alkoolizuarit anonimë), ku më duhet të shkoj. Kam detyrime familjare dhe personale”, shkruajti Paris.

Ky reagim erdhi pasi fansat e kritikuan 17 – vjeçaren për faktin se nuk u kishte kthyer përgjigje komenteve të tyre në Instagram.

Adoleshentja, e cila ka 130 mijë ndjekës në rrjetin social, është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Në të shkuarën ajo është kritikuar edhe për pirjen e duhanit, ndërsa sëfundmi llogaria e saj ishte tejmbushur me spekulime për shkak të ndarjes nga i dashur Chester Castellaw./klan