Ushtrimet që ju ndihmojnë të formësoni barkun (Video) – Lajmi.net
Ushtrimet që ju ndihmojnë të formësoni barkun (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 16:02, 28 March 2018
Mjafton të ndani 10 minuta nga koha juaj që të kryeni ushtrimet e duhura për barkun tuaj.

 

Këto ushtrime do t`iu ndihmojnë që të keni një bark të sheshtë siç e keni dëshiruar gjithmonë.

Më poshtë gjeni videon që iu tregon si t`i kryeni ushtrimet:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO