U përfol se është shtatzënë, Enca Haxhia flet për herë të parë

Enca Haxhiu është këngëtarja që më së miri dinë të krijojë lajme dhe të bëhet temë në mediat rozë.

ShowBiz

12/06/2022 18:14

E së fundi ajo u përfol për një shtatzani të parë, shkruan lajmi.net.

Gjithë kjo nisi nga një foto të publikuar nga ajo teksa mbante dorën tek barku.

Mirëpo, ndaj këtyre lajmeve të rrejshme ka reaguar vet këngëtarja.

Ajo postoi një artikull të një portali duke thënë që edhe pesë vite nuk ka në plan të mbes shtatzënë.

“Edhe nja 5 vite se kam ne mend. E vetmja pritje ime e ëmbël eshte per këngën dhe pushimet e rradhes”, shkroi ajo./Lajmi.net/